مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • دیدار صمیمانه مدیر مرکز خدمات حوزه های علمیه استان تهران با معاونت ارتباطات حوزوی دفتر مقام معظم رهبری

   کد: 1395
   ۱۳۹۲/۰۸/۱۲
   دیدار صمیمانه مدیر مرکز خدمات حوزه های علمیه استان تهران با معاونت ارتباطات حوزوی دفتر مقام معظم رهبری

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه های علمیه استان تهران، مدیر محترم مرکز خدمات استان حجه الاسلام و المسلمین جناب آقای اکبری با حجه الاسلام و المسلمین جناب حاج آقای مروی معاونت محترم ارتباطات حوزوی دفتر مقام معظم رهبری (مدظله العالی) مورخ 1392.08.12 دیدار نمودند.

   در این دیدار ابتدا حجه الاسلام و المسلمین جناب آقای اکبری گزارشی از فعالیت های مرکز خدمات حوزه های علمیه استان ارائه نموده و مطالبی را بیان کرده که گزیده ای از سخنان ایشان به شرح ذیل می باشد:

   1- مشکل مسکن طلاب استان تهران مطرح شده و مقرر گردید طی جلسه مشترکی با وزارت مسکن این موضوع پیگیری شود.
   2- مشکل مسکن طلاب شهرری مطرح شده و مقرر گردید که جلسه مشترکی با حضور حضرت حجه الاسلام و المسملین جناب آقای ربانی ریاست عالی مرکز خدمات حوزه های علمیه، حضرت حجه الاسلام و المسلمین جناب آقای مروی معاونت محترم ارتباطات حوزوی دفتر مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و حجه الاسلام و المسلمین جناب آقای اکبری مدیر محترم مرکز خدمات حوزه های علمیه برگزار گردد.
   3- برگزاری همایش و سفر زیارتی برای معمرین تحت پوشش مرکز با مساعدت ویژه معاونت محترم ارتباطات حوزوی دفتر مقام معظم رهبری (مدظله العالی).

   ناشناس
   13/08/1392  15:55
   پاسخ 0 0
   حقوق افراد معمر که از 300هزاز تومان کمتر است توجه جدی مسولین را می طلبد خاص در شهر کلانی مثل تهران که این حقوق با سطح زندگی شهرستان فرق دارد امیداواریم توجه جدی شود
   روابط عمومی مرکز خدمات حوزه های علمیه استان تهران
   26/08/1392  12:58
   0 0
   باسلام باطلاع میرساند متاسفانه بودجه مرکز محدود است و پیشنهاد نیز به ستاد داده شده است

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.