مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • اردوی خانوادگی طلاب جامعه نخبگانی قم در شهر کاشان برگزار شد

   کد: 16175
   ۱۳۹۷/۱۰/۲۳
   قم/ اردوی یک‌روزه خانوادگی طلاب جامعه نخبگانی استان قم با حضور 105 نفر در شهر کاشان برگزار شد.
   اردوی خانوادگی طلاب جامعه نخبگانی قم در شهر کاشان برگزار شد

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه علمیه استان قم، اردوی یک‌روزه کاشان ویژه خانواده طلاب و روحانیان جامعه نخبگانی با حضور 105 نفر، به اهتمام معاونت خدمات فرهنگی مرکز خدمات استان برگزار شد.

   حجت‌الاسلام اسکندری کارشناس فرهنگی استان قم در این اردو در سخنانی برگزاری اردوهای خانوادگی تابستانی و یک‌روزه را از بهترین برنامه‌های فرهنگی دانست که خانواده محور بوده و آثار و برکاتش در مسیر زندگی طلاب مشاهده می‌شود.
   وی با اشاره به برنامه‌های فرهنگی مرکز خدمات گفت: رویکرد مرکز خدمات در ارائه خدمات فرهنگی ویژه خانواده‌های طلاب و جامعه نخبگانی باعث شده است تا خانواده‌ها بیشتر با دفتر حمایت از جامعه نخبگانی در ارتباط باشند و از برنامه‌های مرکز بهره‌مند شوند.
   کارشناس فرهنگی استان قم افزود: با همراهی دفتر حمایت از جامعه نخبگانی و معاونت فرهنگی استان قم همواره به دنبال برگزاری برنامه‌های ویژه برای خانواده اساتید و مستعدین گرامی هستیم.
   بازدید از باغ فین، گنجینه شهدای امامزاده هلال بن علی و حضور در مشهد اردهال و شهربازی کاشان ازجمله بخش‌های مختلف این اردو بود.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.