مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • طلاب غیر ایرانی در اردوی یک‌روزه کاشان با مهارت‌های زندگی آشنا شدند

   کد: 16121
   ۱۳۹۷/۱۰/۱۸
   قم/ کارگاه آموزشی "پیوندهای آسمانی" طلاب و روحانیان غیر ایرانی با حضور 60 زوج جوان در شهر کاشان برگزار شد.
   طلاب غیر ایرانی در اردوی یک‌روزه کاشان با مهارت‌های زندگی آشنا شدند

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه علمیه استان قم، کارگاه آموزشی "پیوندهای آسمانی" طلاب استان با حضور 60 زوج جوان طلبه غیر ایرانی در قالب اردوی یک‌روزه به همت معاونت خدمات فرهنگی مرکز خدمات استان در شهر کاشان برگزار شد.
   برگزاری کارگاه‌های آموزشی مهارت‌های زندگی و اجرای برنامه‌های فرهنگی از جمله بخش‌های مختلف این اردو بود.
   گفتنی است، مرکز خدمات با هدف ترغیب امر مقدس ازدواج و همچنین مساعدت به طلاب جوان در زمینه فرهنگ‌سازی برگزاری ازدواج‌های ساده همراه با شناخت مهارت‌های زندگی در موضوعات مختلف در قالب کلاس‌های مشاوره، به برگزاری کارگاه و همایش ازدواج تحت عنوان "پیوند آسمانی" اقدام کرده است.
   از اهداف کارگاه‌های مذکور می‌توان به دانش‌افزایی طلبه و همسرش در حوزه‌های مختلف مهارت‌های زندگی، ایجاد فضای معنوی و شاد برای خانواده‌ها، تکریم از همسران طلاب و تأکید بر نقش الگویی طلاب و خانواده‌های آنان در مقیاس فردی و اجتماعی اشاره کرد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.