مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • شورای سیاست‌گذاری مسکن مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان همدان برگزار شد
   کد: 16004
   ۱۳۹۷/۱۰/۱۰
   همدان/ شورای سیاست‌گذاری مسکن مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان همدان در دفتر آیت‌الله موسوی اصفهانی برگزار شد.
   شورای سیاست‌گذاری مسکن مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان همدان برگزار شد

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه همدان، کارگروه مسکن این مرکز با حضور اعضای شورا و جمعی از فعالان مسکن استان در دفتر آیت‌الله موسوی اصفهانی نماینده مردم همدان در مجلس خبرگان رهبری برگزار شد.
   حجت‌الاسلام والمسلمین بسطامی مدیر مرکز خدمات استان در این جلسه به معرفی رسالت و برنامه‌های این مرکز پرداخت.
   وی همفکری حاضران جلسه برای رفع مشکل مسکن طلاب استان را خواستار شد و با اشاره به محدودیت‌ها، به لزوم تشکیل کارگروه مسکن و بهره‌وری از ظرفیت‌های استانی تأکید کرد.
   مهندس عراقی معاون عمرانی استاندار همدان آمادگی خود و دستگاه‌های اجرایی استان را برای همکاری با مرکز خدمات در چارچوب ضوابط، اعلام و به سرعت بخشیدن در رفع مشکلات موجود تأکید کرد.
   مهندس رسولی دبیر کارگروه مسکن مرکز خدمات حوزه‌های علمیه به مشکلات مسکن طلاب اشاره کرد و گفت: هدف ما تأمین مسکن در شأن و توان مالی طلاب و روحانیان است.
   مهندس محسن مهشیدی کارشناس مسکن مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان، گزارشی از درخواست شهرستان‌ها ارائه کرد و همکاری ارگان‌های مختلف استان برای رفع مشکلات موجود را خواستار شد.
   آیت‌الله موسوی اصفهانی بر لزوم برگزاری مستمر این جلسات و اجرای مصوبات آن تأکید کرد و همکاری نهادها و ارگان‌های ذیربط با مرکز خدمات حوزه‌های علمیه را خواستار شد.
   گفتنی است، معاون عمرانی استاندار، مدیرکل راه و شهرسازی، مدیرکل بنیاد مسکن، رئیس انجمن انبوه‌سازان، نمایندگانی از اداره کل اوقاف سازمان نظام مهندسی و بسیج سازندگی استان و شهرداری و شورای شهر همدان در این جلسه حضور داشتند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.