مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • دومین کارگاه کمک آموزشی «تفکر و سواد رسانه» در قم برگزار شد

   کد: 15880
   ۱۳۹۷/۱۰/۰۲
   قم/ دومین کارگاه کمک آموزشی «تفکر و سواد رسانه» ویژه فرزندان ممتاز دختر طلاب و روحانیان استان قم برگزار شد.
   دومین کارگاه کمک آموزشی «تفکر و سواد رسانه» در قم برگزار شد

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه علمیه استان قم، دومین کارگاه کمک آموزشی «تفکر و سواد رسانه» ویژه فرزندان ممتاز طلاب و روحانیان استان قم (دختران مقطع متوسطه)، به اهتمام معاونت خدمات فرهنگی مرکز خدمات استان در سالن جلسات مرکز خدمات برگزار شد.
   در این کارگاه که در دو جلسه و با موضوع‌های «فرصت‌ها و تهدیدهای فضای مجازی»، «رژیم مصرف رسانه» و «هرم سواد رسانه» برگزار شد، 57 نفر حضور داشتند.
   حجت الاسلام صالحی مسئول پژوهش و کارشناس سواد رسانه موسسه خواجه نصیرالدین طوسی، در این دوره آموزشی گفت: تکنولوژی روز دنیا امکان پردازش حرفه‌ای تصاویر را از طریق ماهواره‌ها و ... فراهم کرده است.
   استاد کارگاه تفکر و سواد رسانه با بیان رژیم درست مصرف رسانه ای، اظهار داشت: حضور در فضای مجازی تا پاسی از نیمه شب و قبل از خواب، یک اشتباه رایج است.
   وی حضور فعال مخاطب در عصر رسانه را حائز اهمیت دانست و افزود: مخاطب باید در مواجهه با پیام های رسانه ای از خود بپرسد که چه کسی و با چه هدفی این پیام را منتشر کرده است.
   گفتنی است، پس از برگزاری کارگاه، گواهینامه شرکت در دوره آموزشی و کتاب بالانشین به شرکت‌کنندگان اهدا شد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.