مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • جلسه شورای سیاست‌گذاری مسکن طلاب استان زنجان برگزار شد
   کد: 15787
   ۱۳۹۷/۰۹/۲۵
   زنجان/ سومین جلسه شورای سیاست‌گذاری مسکن طلاب و روحانیان استان زنجان در سال جاری با حضور سرپرست معاونت مسکن مرکز خدمات حوزه‌های علمیه برگزار شد.
   جلسه شورای سیاست‌گذاری مسکن طلاب استان زنجان برگزار شد

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان زنجان، حجت الاسلام و المسلمین صبری نیا مدیر این مرکز در این جلسه ضمن قدردانی از توجه اعضای شورا به مشکلات مسکن طلاب و روحانیان گفت: موضوع مسکن یکی از دغدغه‌های اساسی و مهم مردم به شمار می‌رود که طلاب و روحانیان نیز از این قاعده مستثنا نیستند.
   مدیر مرکز خدمات استان، همکاری و همفکری اعضای این شورا به منظور رفع بخشی از مشکلات طلاب استان در زمینه مسکن را خواستار شد.
   در ادامه این جلسه، حجت الاسلام و المسلمین رفیعی سرپرست معاونت مسکن مرکز خدمات کشور به بیان رسالت و مأموریت مرکز خدمات حوزه‌های علمیه پرداخت و با ارائه گزارشی از وضعیت مسکن طلاب و روحانیان کشور و استان، همکاری بیش از گذشته اعضای شورا با مرکز خدمات را خواستار شد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.