مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • قابل توجه طلاب محترم استان خراسان رضوی
   مشهد: نام‌نویسی دوره‌های آموزش قرآن کریم و تربیت‌معلم قرآن ویژه خانواده‌ها
   کد: 15671
   ۱۳۹۷/۰۹/۱۸
   مشهد: نام‌نویسی دوره‌های آموزش قرآن کریم و تربیت‌معلم قرآن ویژه خانواده‌ها

   روابط عمومی مرکز خدمات حوزه علمیه استان خراسان رضوی به اطلاع می‌رساند، معاونت خانواده و امور فرهنگی این مرکز با هدف زمینه‌سازی برای فراگیری فنون و آموزه‌های قرآن کریم ویژه خانواده طلاب قصد دارد دوره‌های آموزش روخوانی و روان‌خوانی قرآن کریم، تجوید، صوت و لحن، تربیت‌معلم حفظ، مفاهیم و تربیت مربی پیش‌دبستانی برگزار کند.
   این دوره‌های آموزشی با همکاری اداره کل تبلیغات اسلامی استان ویژه طلاب خواهر و خانواده طلاب برادر برگزار می‌شود و پس از آزمون پایانی مدرک رسمی و معتبر سازمان دارالقرآن الکریم اعطا خواهد شد.
   متقاضیان می‌توانند برای نام‌نویسی تا 30 آذرماه با شماره 33231241 - 33231245 معاونت خانواده و امور فرهنگی مرکز خدمات استان تماس بگیرند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.