مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • به‌منظور بررسی مشکلات مسکن طلاب استان آذربایجان غربی صورت گرفت

   دیدار با نماینده ولی‌فقیه در استان آذربایجان غربی

   کد: 15197
   ۱۳۹۷/۰۸/۱۳
   ارومیه/ سرپرست معاونت مسکن مرکز خدمات حوزه‌های علمیه با نماینده ولی‌فقیه در استان آذربایجان غربی به‌منظور بررسی مشکلات مسکن طلاب استان دیدار و گفتگو کرد.
   دیدار با نماینده ولی‌فقیه در استان آذربایجان غربی

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان آذربایجان غربی، حجت الاسلام و المسلمین رفیعی سرپرست معاونت مسکن مرکز خدمات و جمعی از مسئولان این مرکز با حجت الاسلام و المسلمین قریشی نماینده ولی‌فقیه در استان به‌منظور بررسی مشکلات مسکن طلاب دیدار و گفتگو کردند.
   در این جلسه، حجت الاسلام و المسلمین رفیعی ضمن اشاره به فعالیت‌های مرکز خدمات در حوزه مسکن گفت: به یاری خداوند و با همت و تلاش شبانه‌روزی کارکنان این مرکز، توانسته‌ایم بخشی از مشکلات مسکن طلاب و روحانیان را در سراسر کشور برطرف کنیم.
   حجت الاسلام و المسلمین قریشی با قدردانی از فعالیت‌های مرکز خدمات و تلاش‌های رئیس این مرکز گفت: از زمان مدیریت حجت‌الاسلام و المسلمین ربانی در مرکز خدمات حوزه، فعالیت‌های این مرکز چند برابر شده است و امروز این مرکز در اوج قله خدمت‌رسانی قرار دارد.
   همچنین، حجت‌الاسلام و المسلمین راحلی مدیر مرکز خدمات استان درباره مشکلات مسکن طلاب و فعالیت‌های این مرکز در زمینه مسکن توضیحاتی بیان کرد.
   گفتنی است، در این جلسه آقایان سلطان محمدی مدیرکل پشتیبانی و آمره جانشین معاونت منابع انسانی و مالی مرکز خدمات نیز حضور داشتند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.