مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • با حضور معاون سلامت مرکز خدمات استان گیلان در شهرستان تالش صورت گرفت
   دیدار با روحانیان ضایعه نخاعی در شهرستان تالش
   کد: 14584
   ۱۳۹۷/۰۶/۱۴
   رشت/ معاون سلامت و امور بیمه‌های مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان گیلان با روحانیان ضایعه نخاعی شهرستان تالش دیدار و گفتگو کرد.
   دیدار با روحانیان ضایعه نخاعی در شهرستان تالش

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان گیلان، حجت الاسلام جوادی معاون سلامت و امور بیمه‌های این مرکز از روحانیان ضایعه نخاعی شهرستان تالش دیدار و گفتگو کرد و جویای احوال آنان شد.
   وی در این دیدارها ارائه خدمات فرهنگی و عاطفی را یکی از رویکردهای مهم مرکز خدمات عنوان کرد و گفت: تلاش ما این است که خدمات‌دهی به خانواده‌های طلاب و روحانیان را ادامه دهیم و این اقدام را بسیار مهم و حیاتی می‌دانیم.
   همچنین، خانواده‌های روحانیان ضایعه نخاعی ضمن ابراز خرسندی از حضور مسئولان مرکز خدمات، از فعالیت‌ها و تلاش‌های آنان قدردانی کردند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.