مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • نشست توجیهی پروژه مسکونی منظریه شهرکرد برگزار شد

   کد: 14581
   ۱۳۹۷/۰۶/۱۴
   شهرکرد/ نشست توجیهی پروژه مسکونی منظریه شهرکرد با حضور مسئولان معاونت مسکن مرکز خدمات حوزه‌های علمیه کشور و حوزویان استان چهارمحال و بختیاری برگزار شد.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان چهارمحال و بختیاری، نشست توجیهی پروژه مسکونی منظریه شهرکرد با حضور مسئولان معاونت مسکن مرکز خدمات حوزه‌های علمیه کشور و طلاب و روحانیان متقاضی ثبت‌نام در این پروژه در سالن اجتماعات مدرسه علمیه امامیه برگزار شد.
   حجت الاسلام والمسلمین مختاری مدیر مرکز خدمات استان ضمن قدردانی از حضور همکاران ستادی و طلاب و روحانیان در این جلسه گفت: مسکن یکی از نیازهای اولیه هر انسانی است و رفع این دغدغه موجب می‌شود تا طلاب با آرامش بیشتری به امور حوزوی خود بپردازند.
   در ادامه جلسه آقایان سجادی و خدابخشیان از مسئولان معاونت مسکن مرکز خدمات درباره لغو پروژه 70 واحدی منظریه و شرایط ثبت‌نام در پروژه 54 واحدی منظریه که از طریق بنیاد مسکن ساخته شده و پیشرفت 70درصدی دارد توضیحاتی را بیان کردند.
   در پایان، مسئولان مرکز خدمات به سؤال‌های مطرح شده پاسخ دادند.

   در این نشست رابط مسکن استان نیز حضور داشت و درباره شرایط پروژه 54 واحدی توضیحاتی را بیان کرد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.