مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • جلسه مشترک مرکز خدمات و بیمه آسیای استان گیلان برگزار شد
   کد: 14502
   ۱۳۹۷/۰۶/۰۵
   رشت/ جلسه مشترک مرکز خدمات حوزه‌های علمیه و شرکت بیمه آسیای استان گیلان برگزار و روند پرداخت‌ هزینه‌های درمانی طلاب و روحانیان از لحاظ کمی و کیفی بررسی شد.
   جلسه مشترک مرکز خدمات و بیمه آسیای استان گیلان برگزار شد

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان گیلان، جلسه مشترک مدیر مرکز خدمات و مدیر شرکت بیمه آسیای استان برگزار و روند پرداخت‌ هزینه‌های درمانی طلاب و روحانیان از لحاظ کمی و کیفی بررسی شد.
   حجت الاسلام لاکانی در این جلسه با بیان اهمیت خدمات بیمه تکمیلی برای طلاب و روحانیان گفت: از اولویت‌های مرکز خدمات تسریع در روند پرداخت هزینه‌های درمانی طلاب است که این مهم با همکاری و پیگیری دلسوزانه دوستان در بیمه آسیا امکان‌پذیر است.
   وی گفت: شرکت بیمه آسیا در مقایسه با بررسی‌های قبلی در استان، اهتمام جدی و قابل قبولی در ارتقای کیفی و کمی خدمات داشته است و اکثر جامعه هدف این مرکز از خدمات بیمه تکمیلی و از همکاران این شرکت رضایت دارند.
   مدیر مرکز خدمات استان، ادامه این همکاری‌ها در تعهدات فی‌مابین و پرداخت به موقع هزینه‌های مربوط به بیمه مکمل را خواستار شد.
   در ادامه پورسعید مدیرکل بیمه آسیای استان گفت: بیمه آسیا با توجه به ظرفیت‌های موجود درون‌سازمانی درصدد کسب رضایت‌مندی و ارائه خدمات بهتر به مشتریان و جامعه هدف خود خصوصاً طلاب و روحانیان بوده و برای رسیدن به این مهم از هیچ تلاشی دریغ نخواهد کرد.
   در ادامه شعبانیان مدیر شعب بیمه آسیا در استان گیلان نیز تعامل و همکاری بین دو مجموعه را بسیار مطلوب ارزیابی کرد و افزود: هرگونه پیشنهاد و انتقاد سازنده در راستای ارائه خدمات مطلوب به طلاب و روحانیان و همچنین خانواده‌های آنها را با جان و دل می‌پذیریم.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.