مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • در کارگاه آموزشی بهداشت و سلامت استان قم مطرح شد
   رفتارهای والدین، زمینه‌ساز تربیت صحیح فرزندان است
   کد: 14412
   ۱۳۹۷/۰۵/۲۴
   قم/ پنجمین جلسه کارگاه آموزشی «ارتقای فرهنگ بهداشت و سلامت» به همت معاونت سلامت و امور بیمه‌های مرکز خدمات استان قم و با محوریت تربیت فرزند، بیماری‌های بانوان و مامایی برگزار شد.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه علمیه استان قم، پنجمین جلسه از کارگاه آموزشی ارتقای فرهنگ بهداشت و سلامت به همت معاونت سلامت و امور بیمه‌های مرکز خدمات استان و با هدف پیشگیری از وقوع بیماری‌ها، ویژه خانواده طلاب و روحانیان در مرکز خدمات استان برگزار شد.
   در ابتدای این کارگاه، خانم احمدی کارشناس روانشناسی و تربیت فرزند، با تأکید بر شناسایی رفتارهای خوب و بد فرزندان گفت: قدم اول در شکل‌دهی شخصیت فرزندان، ارزیابی رفتارهای درست و نادرست آنها است.
   وی تغییر درونی در رفتار فرزند را امری زمان بر دانست و افزود: تشویق و همراهی فرزند در انجام رفتارهای پسندیده، تأثیر بسیار مثبتی خواهد داشت.
   وی اظهار داشت: والدین برای تربیت فرزندان، باید ابتدا رفتارهای صحیح را در عمل خود نهادینه کنند.
   گفتنی است، کلاس‌های آشنایی با بیماری آلزایمر و راه‌های پیشگیری از آن و همچنین آشنایی با مسائل بارداری و مامایی در ادامه این کارگاه برگزار شدند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.