مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • جلسه مشترک مرکز خدمات و بیمه آسیا استان قزوین برگزار شد
   کد: 14396
   ۱۳۹۷/۰۵/۲۳
   قزوین/ مدیر مرکز خدمات حوزه‌های علمیه و مدیرکل شرکت بیمه آسیا استان قزوین به‌منظور بررسی مشکلات بیمه‌ای طلاب استان دیدار و گفتگو کردند.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان قزوین، حجت الاسلام و المسلمین صفی خانی مدیر مرکز خدمات استان در این جلسه با ابراز خرسندی از انعقاد قرارداد جدید در سال جاری با شرکت بیمه‌ای آسیا، این همکاری‌ها را نشانه عدالت محوری و توجه به برطرف شدن مشکلات درمانی و بیمه‌ای طلاب و روحانیان عنوان کرد و افزود: بیمه مکمل درمان یکی از خدمات ارزنده به جامعه هدف این مرکز است.
   وی در ادامه ضمن اعلام رضایتمندی از رابطان بیمه آسیا مستقر در مرکز خدمات حوزه‌های علمیه تصریح کرد: انعقاد قرارداد با شرکت بیمه آسیا نشان می‌دهد که این شرکت به تعهدات خود پایبند بوده و این نقطه عطفی برای همکاری‌های دو جانبه بین دو مجموعه است.
   در ادامه این جلسه، آقای دلیری مدیر بیمه آسیا واحد استان با بیان اینکه خدمت به طلاب و روحانیان یک کار معنوی و جهادی محسوب می‌شود، افزود:بیمه آسیا با جدیت تمام آماده ارائه خدمات با سرعت و کیفیت بالا به طلاب و روحانیان است.
   تسهیل در روند پرداخت هزینه‌های درمان و نحوه ارزیابی و نظارت پرونده‌های پزشکی از دیگر موضوعات مطرح در این جلسه بود.
   گفتنی است، در این جلسه آقای غلامی معاون شرکت بیمه آسیا واحد استان و میرزائی معاون بیمه و سلامت مرکز خدمات قزوین نیز حضور داشتند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.