مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • رئیس اداره آموزش و ارتقای سلامت مرکز خدمات:
   حوزویان می‌توانند نقش مؤثری در ارتقای سلامت جامعه داشته باشند
   کد: 14325
   ۱۳۹۷/۰۵/۰۴
   اصفهان/ رئیس اداره آموزش و ارتقای سلامت مرکز خدمات کشور در دیدار با مدیر مرکز بهداشت شماره یک اصفهان با اشاره به فعالیت‌های آموزشی سلامت و بهداشت مرکز خدمات گفت: حوزویان می‌توانند نقش مؤثری در ارتقای سلامت جامعه داشته باشند.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان اصفهان، حجج اسلام و المسلمین زهرایی رئیس اداره آموزش و ارتقای سلامت و عسگری معاون سلامت و امور بیمه‌های مرکز خدمات و آقای آقازاده کارشناس سلامت مرکز خدمات با حضور در مرکز بهداشت شماره یک اصفهان با دکتر ترک زاده مدیر این مرکز دیدار و گفتگو کردند.
   حجت الاسلام و المسلمین زهرایی با بیان مهم‌ترین فعالیت‌های مرکز خدمات درباره بهداشت و سلامت، توجه به اهمیت نقش پیشگیری از بیماری‌ها را از فعالیت‌های هر دو اداره برشمرد، گفت: حوزویان می‌توانند نقش مؤثری در ارتقای سلامت جامعه داشته باشند.
   در ادامه جلسه دکتر ترک زاده ضمن خیر مقدم، از همکاری‌های خوب مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان اصفهان با این مرکز تشکر کرد.
   همچنین رئیس اداره آموزش و ارتقای سلامت مرکز خدمات کشور در ادامه سفر یک‌روزه خود به اصفهان در جمع سفیران سلامت مدارس علمیه خواهران استان حاضر شد و به تبیین برنامه‌های مرکز خدمات در زمینه بهداشت و سلامت پرداخت.
   وی با اشاره به بحث سلامت و تأثیر آن در جامعه، سفیران را به دانش‌افزایی و بیان مباحثی درباره سلامت در میان طلاب مدارس علمیه دعوت کرد و در پایان جلسه به سؤالات مطرح شده پاسخ داد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.