مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • کارگاه آموزشی سلامت و مهارت‌های زندگی در قزوین برگزار شد
   کد: 14202
   ۱۳۹۷/۰۴/۲۴
   قزوین/ کارگاه آموزشی سلامت و مهارت‌های زندگی در قالب یک اردوی یک‌روزه ویژه همسران طلاب و خواهران طلبه استان قزوین در ارتش آباد شهر آبگرم برگزار شد.
   کارگاه آموزشی سلامت و مهارت‌های زندگی در قزوین برگزار شد

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان قزوین، کارگاه آموزشی سلامت و مهارت‌های زندگی در قالب یک اردوی یک‌روزه ویژه همسران طلاب و خواهران طلبه استان در ارتش آباد شهر آبگرم برگزار شد.
   برگزاری کارگاه سلامت روان، معرفی خدمات سازمان تأمین اجتماعی، طبیعت‌گردی و مسابقات دارت از جمله برنامه‌های این اردوی یک روز بود.
   مهندس فاطمی مسئول آموزش تأمین اجتماعی استان در این کارگاه، آموزش‌های سلامت را مهم دانست و اظهار داشت: به دلیل سیاست‌های غلط در بخش سلامت، امروزه کشور ما، بیشترین مصرف سرانه دارو را به خود اختصاص داده است، درحالی‌که با آموزش‌های درست و صحیح و سرمایه‌گذاری در بخش پیشگیری می‌توانیم هزینه‌های درمان را تا حد زیادی کاهش دهیم.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.