مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • مشکلات مسکن طلاب و روحانیان استان زنجان بررسی شد
   کد: 13685
   ۱۳۹۷/۰۲/۲۹
   زنجان/ جلسه بررسی مشکلات مسکن طلاب و روحانیان استان زنجان با حضور مدیر مرکز خدمات استان و امام جمعه ابهر برگزار شد.
   مشکلات مسکن طلاب و روحانیان استان زنجان بررسی شد

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان زنجان، حجت الاسلام و المسلمین صبری نیا مدیر مرکز خدمات استان با ارائه گزارشی از عملکرد مرکز خدمات استان در حوزه مسکن شهری و روستایی گفت: در سال‌های گذشته به همت کارشناس مسکن مرکز خدمات استان توانستیم تعدادی از واحدهای پونک و ثمین زنجان را به قیمت مناسب و با شرایط خوب در اختیار طلاب قرار دهیم.
   وی ابراز امیدواری کرد: با همکاری مسئولان مربوطه و پیگیری جدی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان در روزهای آینده شاهد امضای قرارداد با پروژه‌های جدیدی در سطح استان خواهیم بود.
   در ادامه جلسه حجت الاسلام والمسلمین رحیمی امام جمعه شهرستان ابهر، با قدردانی از تلاش‌های مرکز خدمات حوزه‌های علمیه خاطرنشان کرد: یکی از مهم‌ترین مشکلاتی که امروز مانع از پیشرفت طلاب در زمینه تحصیل است بحث مسکن است.
   امام جمعه ابهر با اشاره به اینکه طلاب و روحانیان باید در زمینه تبلیغ و ترویج فرهنگ اسلام تلاش کنند، گفت: امیدوارم مسئولان نیز با همفکری و هم‌اندیشی تدابیر لازم را برای رفع مشکلات طلاب و روحانیان از جمله بحث مسکن بیندیشند.
   شایان ذکر است در این جلسه مدیران مدارس علمیه امیرالمومنین(ع) ابهر، علوی هیدج و ولیعصر(عج) خرمدره نیز حضور داشتند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.