مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • در ادامه طرح سنجش سلامت طلاب جدیدالورود به حوزه؛
   معاینات پزشکی طلاب برادر مدارس علمیه استان سیستان و بلوچستان پایان یافت
   کد: 13585
   ۱۳۹۷/۰۲/۱۷
   زاهدان/ در ادامه طرح سنجش سلامت طلاب جدیدالورود به حوزه، معاینات پزشکی طلاب برادر مدارس علمیه شهرهای استان انجام شد.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان سیستان و بلوچستان، در ادامه طرح سنجش سلامت طلاب برادر مدارس علمیه، یک گروه پزشکی با حضور در مدارس علمیه شهرستان‌های استان، آزمایش‌های مربوط به سنجش قند و فشارخون و قد و وزن طلاب این مدارس را انجام دادند.
   به گفته معاون سلامت و امور بیمه‌های مرکز خدمات استان، در این طرح که با همکاری دانشگاه علوم پزشکی و مرکز خدمات انجام شد حدود 200 نفر از طلاب معاینه شده و مراحل انجام آزمایش‌ها را گذراندند.
   گفتنی است، این معاینات در ادامه طرح سنجش سلامت طلاب جدیدالورود به مدارس علمیه به‌منظور بررسی وضعیت جسمانی و روانی افراد، هرسال توسط معاونت سلامت و امور بیمه‌های مرکز خدمات انجام می‌شود.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.