مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • به مناسبت هفته سلامت صورت گرفت
   برپایی ایستگاه مشاوره و سنجش سلامت در مرکز خدمات استان کردستان
   کد: 13561
   ۱۳۹۷/۰۲/۱۶
   سنندج/ به مناسبت هفته سلامت و با همکاری شبکه بهداشت شهرستان سنندج ایستگاه ارائه خدمات مشاوره‌ای و سنجش سلامت به مدت دو روز در مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان کردستان برپا شد.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان کردستان، بیش از 110 نفر از خدمات این ایستگاه که با حضور کارشناسان خانم و آقای شبکه بهداشت شهرستان سنندج در محل ساختمان اداری مرکز خدمات برگزار شد بهره‌مند شدند.
   ارائه خدمات مشاوره‌ای در زمینه‌های خودمراقبتی، تغذیه، ورزش و ...، سنجش فشار خون و قند خون، قد و وزن و اندازه‌گیری شاخص BMI، توزیع جزوه و بروشور، برپایی نمایشگاه تصویری عملکرد معاونت سلامت استان کردستان و ... از خدمات ارائه شده این ایستگاه دو روزه بودند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.