مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • کارگاه ارتقای سلامت برای خانواده طلاب مدرسه علمیه المهدی برگزار شد
   کد: 13549
   ۱۳۹۷/۰۲/۱۵
   کاشان/ کارگاه آموزشی ارتقای سلامت و بهداشت با موضوع رابطه تغذیه سالم با خانواده سالم برای خانواده طلاب و روحانیان مدرسه علمیه المهدی شهرستان آران و بیدگل برگزار شد.
   کارگاه ارتقای سلامت برای خانواده طلاب مدرسه علمیه المهدی برگزار شد

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه منطقه کاشان، کارگاه ارتقای سلامت و بهداشت با موضوع رابطه تغذیه سالم با خانواده سالم برای خانواده طلاب و روحانیون مدرسه علمیه المهدی شهرستان آران و بیدگل برگزار شد.
   خانم دکتر فاطمه شیروانی زاده، پزشک عمومی با بیان اصول چهارگانه سلامتی در خانواده گفت: یک برنامه غذایی سالم برای تقویت سیستم دفاعی بدن، سلامت روانی شما و جلوگیری از ابتلا به سرطان مورد نیاز است.
   افزایش هوشیاری و کاهش اضطراب و عصبانیت، به وسیله ویتامین‌ها و مواد معدنی موجود در غذاهای سالم انجام می‌شود.
   وی با بیان اینکه بسیاری از بیماری‌ها به دلیل نوع تغذیه است و درعین‌حال درمان بسیاری از دردها نیز در مواد غذایی است، گفت: اگرچه در حال حاضر سطح دانش و آگاهی جامعه نسبت به مواد غذایی و الگوی تغذیه ارتقا یافته، اما در موارد زیادی داشتن علم و دانش الزاماً باعث عمل صحیح نمی‌شود و چه بسیار مواد غذایی مضر که باوجود آگاهی، انسان آنها را مصرف می‌کند.
   این پزشک عمومی با بیان اینکه برای خوشبخت بودن باید جسم سالم و روح آرامی داشت افزود: تغذیه سالم یکی از مهم‌ترین و شاید اساسی‌ترین راه‌های دستیابی به سلامت جسم است و همچنین در ارتقای سلامت روان نیز بسیار مؤثر است .
   وی با توجه به نزدیکی ماه مبارک رمضان توضیحاتی درباره تغذیه ناسالم در افطار و سحر داد و از حاضرین خواست تا می‌توانند از میوه‌ها و غذاهایی که معده به آن حساسیت دارد پرهیز کنند
   در پایان خانم دکتر شیروانی زاده به سؤالات حاضرین در جلسه پاسخ داد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.