مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • به مناسبت هفته سلامت
   کارگاه آموزشی ارتقای فرهنگ سلامت در اصفهان برگزار شد
   کد: 13473
   ۱۳۹۷/۰۲/۰۸
   اصفهان/ کارگاه آموزشی ارتقای فرهنگ بهداشت و سلامت با شعار «پوشش همگانی سلامت، برای همه کس و همه جا» با حضور 300 نفر در مدرسه علمیه صدر بازار اصفهان برگزار شد.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان اصفهان، کارگاه آموزشی ارتقای فرهنگ بهداشت و سلامت با شعار «پوشش همگانی سلامت برای همه کس و همه جا» با حضور 300 نفر در مدرسه علمیه صدر بازار اصفهان برگزار شد.
   انجام آزمایش قند، چربی و فشار خون و آزمایش (BMI) شامل کنترل قد و وزن با حضور گروه چهار نفر از واحد مبارزه با بیماری‌ها از جمله بخش‌های این کارگاه بود.
   دکتر آقا اسماعیلی از پزشکان استان در این کارگاه با اشاره به پیشگیری و اهمیت آن و روش‌های ساده پیشگیری از بیماری‌ها اشاره کرد و عوامل اصلی بیماری قند و فشار خون را توضیح داد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.