مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • با حضور رئیس صندوق کارآفرینی امید کشور

   پیشرفت پروژه‌های مسکن طلاب خوزستانی بررسی شد

   کد: 13438
   ۱۳۹۷/۰۲/۰۲
   اهواز/ مدیران و معاونان مرکز خدمات حوزه‌های علمیه و استان خوزستان و مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید کشور از پروژه مسکن طلاب اهواز بازدید کردند.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان خوزستان، بررسی پیشرفت پروژه‌های مسکن طلاب خوزستانی با حضور رئیس صندوق کارآفرینی امید کشور و مدیران و معاونان ستادی مرکز خدمات در مرکز خدمات استان برگزار شد.
   حجت الاسلام و المسلمین کلاه کج مدیر مرکز خدمات استان و طاهری معاون مسکن این مرکز از روند پیشرفت پروژه و همکاری‌های صندوق کارآفرینی امید گزارشی ارائه کرد و ابراز امیدواری نمود با بازدید از پروژه، اقدام‌های بیشتر و مؤثرتری برای سرعت پیشرفت پروژه صورت بگیرد.
   همچنین نورالله زاده، رئیس صندوق کارآفرینی امید کشور با بیان اینکه هدف از سفر به خوزستان و بازدید از پروژه‌های مسکن طلاب با همین هدف صورت می‌گیرد، از قول مساعد برای ارائه تسهیلات خبر داد.
   لازم به ذکر است، سفر رییس صندوق کارآفرینی امید کشور، مدیران و معاونان مرکز خدمات کشور دو روزه بوده و افزون بر دیدار با نماینده ولی فقیه در خوزستان، بازدید حضوری از پروژه مسکن طلاب اهواز در منطقه پردیس صورت گرفت که طی آن در جریان جزئیات کار قرار گرفتند و برای برداشتن موانع و تسهیل در امور ساخت مسکن طلاب تصمیماتی اتخاذ شد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.