مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • قابل توجه طلاب و روحانیون سراسر کشور
   دریافت اسناد پزشکی در تعطیلات نوروزی مراکز خدمات
   کد: 13269
   ۱۳۹۶/۱۲/۲۷
   دریافت اسناد پزشکی در تعطیلات نوروزی مراکز خدمات

   روابط عمومی معاونت سلامت و امور بیمه‌های مرکز خدمات به اطلاع طلاب و روحانیون می‌رساند، علی‌رغم تعطیلات نوروزی مراکز خدمات سراسر کشور از تاریخ 1396.12.29 لغایت 1397.01.13، اسناد پزشکی توسط بیمه آسیا در ایام غیر تعطیل دریافت می شود.
   لذا طلاب و روحانیون مراکز خدمات استان‌های قم، خراسان رضوی و اصفهان، جهت ارائه اسناد پزشکی و همچنین صدور معرفی‌نامه به مراکز درمانی طرف قرارداد در این ایام می‌توانند در روزهای غیر تعطیل( 5 الی 9 فروردین 97) طبق روال روزهای گذشته، به مراکز خدمات سراسر کشور و یا شعب سرپرستی بیمه آسیا در استان خود مراجعه فرمایند.
   همچنین از آنجا که ممکن است در برخی از مراکز (به‌ویژه مراکز کم‌جمعیت) ارائه خدمت در این ایام فقط در شعب یا سرپرستی بیمه آسیا صورت گیرد، لذا طلاب و روحانیون می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد ارائه خدمات با مرکز خدمات استان مربوطه تماس حاصل فرمایید.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.