مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • با هدف استفاده از ظرفیت‌های پزشکان روحانی و فرزندان پزشک روحانیون
   اولین همایش فرزندان حوزه در عرصه سلامت در اصفهان برگزار شد
   کد: 13261
   ۱۳۹۶/۱۲/۲۷
   اصفهان/ اولین همایش فرزندان حوزه در عرصه سلامت در اصفهان با حضور 30 نفر از پزشکان روحانی و فرزندان پزشک روحانیون این استان برگزار شد.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه علمیه استان اصفهان، اولین همایش فرزندان حوزه در عرصه سلامت در اصفهان با حضور 30 نفر از پزشکان روحانی و فرزندان پزشک روحانیون این استان برگزار شد.

   حجت الاسلام و المسلمین پاک نژاد مدیر مرکز خدمات استان در این مراسم ضمن خیر مقدم به حاضرین، با اشاره به روایت « مَن أصعد إلی الله خالص عبادته أهبط الله عزّ و جلّ إلیه أفضل مصلحته » از حضرت زهرا سلام الله علیها، جمع حاضر را دعوت به خلوص در طاعت و بندگی کرد.
   وی فرزندان حوزه در عرصه سلامت را بخشی از خانواده روحانیون معرفی کرد و ارتباط و همکاری این افراد را با مرکز خدمات خواستار شد.
   مدیر مرکز خدمات استان هدف از برگزاری این همایش را استفاده از ایده، پیشنهاد و ظرفیت های فرزندان حوزه در عرصه سلامت با هدف خدمات‌رسانی به جامعه روحانیت استان عنوان کرد.
   در ادامه جلسه، دکتر یوسفی مدیرکل بهداشت و سلامت مرکز خدمات ضمن خیرمقدم به حاضرین در همایش، به تبیین فعالیت‌های این اداره کل پرداخت و گفت: تقدم پیشگیری بر درمان یکی از رویکردهای مهم مرکز خدمات است و برگزاری کارگاه های آموزشی بهداشت و سلامت ویژه طلاب و روحانیون و خانواده های آنان در راستای این رویکرد از جمله برنامه های این اداره کل است.
   در ادامه، پزشکان حاضر در جلسه ضمن معرفی تخصص خود، پیشنهادهایی را در مورد نحوه همکاری با مرکز خدمات ارائه کردند و سپس دکتر یوسفی به سؤالات آنان در مورد فعالیت‌های مرکز خدمات پاسخ داد.
   نشست صمیمی با مدیر و معاون سلامت و امور بیمه های مرکز خدمات استان اصفهان از دیگر بخش های این همایش بود.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.