مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • مرکز خدمات و سازمان انتقال خون کاشان تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند
   کد: 13238
   ۱۳۹۶/۱۲/۲۴
   کاشان/ مرکز خدمات حوزه‌های علمیه و سازمان انتقال خون منطقه کاشان با هدف همکاری در برگزاری کارگاه‌های آموزشی سلامت ویژه خانواده‌های طلاب تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه منطقه کاشان، حجت الاسلام و المسلمین یوسفی، مدیر مرکز خدمات منطقه کاشان به همراه آقای رحیمی، معاون سلامت و امور بیمه‌های این مرکز با دکتر محمد زیلایی، رئیس سازمان انتقال خون کاشان به‌منظور بررسی راه‌های افزایش همکاری‌های دو مجموعه دیدار و گفتگو کردند.
   حجت الاسلام و المسلمین یوسفی با بیان اینکه روحانیون با حضور پررنگ و تأثیرگذار در جامعه، ارتباط با عموم مردم و آشنایی با شیوه‌های تبلیغی، می توانند در گسترش فرهنگ سلامت در جامعه تاثیرگذار باشند، گفت: یکی از مهم‌ترین و بزرگ‌ترین دغدغه‌های مرکز خدمات موضوع سلامت و درمان طلاب و خانواده‌هایشان است و در راستای اهتمام به این امر مهم تمام طلاب و خانواده‌هایشان تحت پوشش بیمه تأمین اجتماعی و سلامت و بیمه تکمیلی قرار گرفته‌اند .
   در ادامه این جلسه با بررسی پیشنهادها و نظرات، تفاهم‌نامه‌ای مابین مرکز خدمات و سازمان انتقال خون کاشان منعقد شد.
   ارائه خدمات آزمایشگاهی و آموزشی، انجام هرگونه مراحل انتقال خون طلاب، روحانیون و خانواده محترمشان در محل مربوطه، همراهی و مشارکت در اجرای برنامه‌های آموزشی و حضور در کلاس‌های ارتقای سلامت و ارسال بروشور، فصلنامه تحلیلی، جزوه و بسته‌های آموزشی جهت ارائه به طلاب و روحانیون از مفاد این تفاهم نامه است.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.