مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • کارگاه آموزشی ارتقای فرهنگ سلامت در مدرسه علمیه امام صادق (ع) زنجان برگزار شد
   کد: 13236
   ۱۳۹۶/۱۲/۲۴
   زنجان/ کارگاه آموزشی ارتقای فرهنگ بهداشت و سلامت با حضور بیش از 100 نفر از طلاب مدرسه علمیه امام صادق (ع) با موضوع دیابت و فشار خون برگزار شد.
   کارگاه آموزشی ارتقای فرهنگ سلامت در مدرسه علمیه امام صادق (ع) زنجان برگزار شد

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان زنجان، کارگاه آموزشی ارتقای فرهنگ بهداشت و سلامت در مدرسه علمیه امام صادق (ع) زنجان برگزار شد.
   حجت الاسلام والمسلمین صبری نیا، مدیر مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان در حاشیه برگزاری این کارگاه گفت: آشنایی طلاب و روحانیون با انواع بیماری‌ها و پیشگیری سریع و به موقع از آنها مهم‌ترین هدف این کارگاه است.
   وی خاطر نشان کرد: کارگاه آموزشی بهداشت و سلامت هر سال به صورت مجزا به همت مرکز خدمات حوزه‌های علمیه در تمام مدارس علمیه استان برگزار می‌شود.
   همچنین آقای مراد حاصلی، کارشناس بهداشت و سلامت دانشگاه علوم پزشکی استان به بیان مطالبی در مورد دیابت، فشار خون و اصول تغذیه سالم پرداخت و در پایان به پرسش‌های مطرح شده پاسخ داد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.