مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • مراسم اختتامیه کارگاه آموزشی بهداشت و ارتقای فرهنگ سلامت در قم برگزار شد
   کد: 13177
   ۱۳۹۶/۱۲/۱۹
   قم/ مراسم اختتامیه کارگاه آموزشی بهداشت و ارتقای فرهنگ سلامت با حضور معاون سلامت و امور بیمه‌های مرکز خدمات استان قم برگزار شد.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه علمیه استان قم، مراسم اختتامیه کارگاه آموزشی بهداشت و ارتقای فرهنگ سلامت مرکز خدمات استان با حضور حجت الاسلام حسنی معاون سلامت و امور بیمه‌های مرکز خدمات استان و شرکت‌کنندگان این کارگاه برگزار شد.
   حجت الاسلام حسنی در این مراسم در سخنانی به لزوم آشنایی خانواده‌های طلاب با زندگی سالم اشاره کرد و افزود: مصرف غذاهای فوری و گرایش به مصرف بیش از حد دارو از مشکلات عمده نظام سلامت در جامعه امروز است.
   وی اظهار داشت: امید است برگزاری این گونه کارگاه‌ها در اشاعه فرهنگ سلامت نقش مهمی ایفا کند.
   همچنین حجت الاسلام حسن زاده مسئول واحد بهداشت و سلامت مرکز خدمات استان نیز در سخنانی ضمن تبریک ولادت حضرت زهرا (س) و ارائه گزارشی از برگزاری کارگاه‌های آموزشی سلامت قم گفت: شرط افزایش نشاط جامعه، پیشگیری، آگاهی از بیماری‌ها و رعایت قوانین بهداشت است.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.