مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • سومین جلسه شورای عالی سلامت مرکز خدمات حوزه‌های علمیه برگزار شد

   کد: 12680
   ۱۳۹۶/۱۰/۳۰
   سلامت/ سومین جلسه شورای عالی سلامت مرکز خدمات حوزه‌های علمیه با موضوع سلامت روان و اهمیت توجه به این موضوع به ویژه در داوطلبین ورودی به حوزه برگزار شد.

   به گزارش معاونت سلامت و امور بیمه‌های مرکز خدمات، در این جلسه که با حضور جمعی از روان‌پزشکان و روانشناسان مجرب و متعهد برگزار شد، نظرات کارشناسی در زمینه روش‌های ارزیابی سلامت روان در داوطلبین ورودی، ارائه و ضمن بررسی نقاط قوت و ضعف هر یک، روش مطلوب برای این امر مطرح گردید.
   لازم به ذکر است شورای عالی سلامت مرکز خدمات به منظور سیاست‌گذاری کلان و تبیین راهبردها و برنامه‌های عملیاتی حوزه سلامت که مستلزم برنامه‌ریزی و بهره‌گیری مستمر از خرد جمعی کارشناسان، صاحب‌نظران و مدیران این عرصه می‌باشد، تشکیل می‌شود.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.