مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • مدیر مرکز خدمات حوزه‌های علمیه خراسان رضوی در جمع طلاب مدارس علمیه خواهران شهرستان کاشمر مطرح کرد:

   طلاب، تبلیغ در فضای مجازی را جدی بگیرند

   کد: 12604
   ۱۳۹۶/۱۰/۲۳
   تعداد بازدید: 91
   مشهد/ حجت‌الاسلام‌والمسلمین حائری با بیان اینکه فضای مجازی یکی از مهم‌ترین فضاهای تبلیغی است، گفت: فضای مجازی را دنبال کنید و از آن در راه تبلیغ و رساندن معارف الهی به دیگران بهره ببرید.
   طلاب، تبلیغ در فضای مجازی را جدی بگیرند

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان خراسان رضوی، حجت‌الاسلام‌والمسلمین حائری مدیر مرکز خدمات استان و حجت‌الاسلام صادقی فر معاون سلامت و امور بیمه‌های این مرکز با حضور در شهرستان کاشمر با طلاب و اساتید مدارس علمیه حضرت نرجس(س) و حضرت رقیه (س) دیدار و گفتگو کردند.
   در این دیدار حجت الاسلام و المسلمین حائری با اشاره به روایت «إِذَا أَرَادَ اللَّهُ بِعَبْدٍ خَیْراً فَقَّهَهُ فِی الدِّینِ» گفت: خداوند متعال زمانی که خیر بنده‌ای را بخواهد او را در مسیری قرار می‌دهد که دین‌شناس و فقیه شود و نخستین و مهم‌ترین خاصیت حوزه‌های علمیه آن است که در شناخت دین از متون اصلی دین مایه می‌گیرد.
   وی افزود: از اینکه فقیه و عالم دین شده‌اید خداوند متعال را شاکر باشید، شما از نعمت هدایت برخوردارید و علاوه بر آن خداوند شمارا هدایتگر قرار داده تا این نورانیت را به دیگران نیز منتقل کنید.
   مدیر مرکز خدمات استان با اشاره به آیه شریفه «وَإِن تَعُدُّواْ نِعْمَهَ اللّهِ لاَ تُحْصُوهَا» گفت: نعمت جوانی جزء بهترین نعم الهی است، دورانی است که تمام زمینه‌های رشد در وجود انسان مهیا است و فقط باید از آن بهره‌برداری کنید.
   حجت‌الاسلام‌والمسلمین حائری با تأکید بر مدیریت عمر و وقت در دوران جوانی ادامه داد: انسان‌ها باید از عمر خود به‌خوبی استفاده و بهره‌برداری کنند همان‌طور که میلیاردها دانه شن در کف دریا قرار دارد، اما از میان میلیاردها دانه شن تعداد محدودی در دل صدف قرار می‌گیرند و تبدیل به مروارید می‌شوند.
   وی با بیان اینکه دوران جوانی بهترین فصل زندگی برای تحصیل علم و تهذیب است، تصریح کرد: امروز مهم‌ترین و بالاترین وظیفه شما درس خواندن است. چراکه در طول تاریخ 1400 ساله هیچ‌وقت تا این حد شرایط و امکانات برای عالم شدن وجود نداشته است.
   مدیر مرکز خدمات استان خطاب به طلاب گفت: در دوران جوانی با فضاهای معنوی انس بگیرید و از فضای معنوی حوزه غفلت نکنید، چراکه توجه به معنویات رمز موفقیت انسان و فلسفه اصلی خلقت است.
   وی آیه شریفه «و انذر عشیرتک الاقربین » را معیار فعالیت‌های تبلیغی دانست و افزود: از نزدیکان و اقوام خود برای تبلیغ دین شروع کنید، با جوانان فامیل جلسات دوستانه خانوادگی برگزار کنید و با آنها از طریق فضای مجازی در ارتباط باشید.
   حجت‌الاسلام‌والمسلمین حائری با بیان اینکه امروز فضای مجازی یکی از مهمترین فضاهای تبلیغی است، گفت: فضای مجازی را دنبال کنید و از آن در راه تبلیغ و رساندن معارف الهی به دیگران بهره ببرید.
   وی در پایان حوادث و اغتشاشات اخیر را نقشه و مکر دشمن دانست و اظهار داشت: این حوادث در عین اینکه خساراتی را وارد کرد، اما باعث شد مردم دشمن را بهتر بشناسند و بار دیگر بیعت خود را با نظام جمهور اسلامی و رهبر فرزانه انقلاب تجدید کنند.
   ارائه گزارشی از فعالیت‌های مرکز خدمات استان، پاسخ به سؤالات و پیگیری مشکلات طلاب از دیگر محورهای این دیدار بود.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.