مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • قابل توجه کلیه طلاب و روحانیون سراسر کشور

   مسابقه کتاب نغمه های سلامت 2 برگزار می شود

   کد: 12602
   ۱۳۹۶/۱۰/۲۱
   معاونت سلامت/ مسابقه «نغمه‌های سلامت» ویژه کودکان 6 الی 12 سال طلاب و روحانیون برگزار می‌شود.
   مسابقه کتاب نغمه های سلامت 2 برگزار می شود

   روابط عمومی معاونت سلامت و امور بیمه‌های مرکز خدمات حوزه‌های علمیه به اطلاع طلاب و روحانیون می‌رساند، اداره آموزش و ارتقای سلامت مرکز خدمات حوزه‌های علمیه در راستای ارتقای دانش سلامت جامعه هدف، مسابقه‌ای تحت عنوان مسابقه نغمه‌های سلامت (2) از محتویات کتاب نغمه‌های سلامت (2) برای فرزندان طلاب و روحانیون در بازه سنی 6 الی 12 سال برگزار نموده است.
   مسابقه مذکور تا پایان 22 بهمن ماه سال 96 در سامانه سخا فعال بوده و پس از پایان مهلت مذکور به افرادی که به تمامی سؤالات پاسخ صحیح داده باشند به قید قرعه جوایزی اهدا خواهد شد.
   لذا طلاب و روحانیون جهت دسترسی به مسابقه مذکور و شرکت فرزندانشان، می‌توانند به پنل کاربری خود در سامانه سخا مراجعه نموده و در قسمت مسابقات مجازی سلامت به کتاب نغمه‌های سلامت (2) و مسابقه آن دسترسی داشته باشند.
   همچنین به منظور تسهیل در برگزاری مسابقه کتاب نغمه‌های سلامت برای جامعه هدف خود، توضیحات لازم درخصوص نحوه شرکت در مسابقه به صورت تصویری در پیوست قابل مشاهده می باشد.

    فایل پیوست
    
   1-
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.