مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • همکاری مرکز خدمات و سازمان آتش نشانی استان گیلان افزایش می‌یابد

   کد: 12597
   ۱۳۹۶/۱۰/۲۱
   تعداد بازدید: 64
   رشت/ نشست مدیر مرکز خدمات حوزه‌های علمیه و سازمان آتش نشانی استان گیلان با هدف بررسی راهکارهای افزایش همکاری دو مجموعه برگزار شد.
   همکاری مرکز خدمات و سازمان آتش نشانی استان گیلان افزایش می‌یابد

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان گیلان، حجت الاسلام و المسلمین لاکانی مدیر مرکز خدمات استان در این جلسه گزارشی از فعالیت‌های این مرکز ارائه کرد و گفت: توجه به آموزشی و پیشگیری از مهم‌ترین رویکردهای مرکز خدمات است.
   وی بیان کرد: همکاری مشترک مرکز خدمات حوزه و سازمان آتش‌نشانی می‌تواند باعث هم‌افزایی بیشتر دو مجموعه شود.
   در ادامه جلسه، مهندس رمضانی مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی استان ضمن خیرمقدم گفت: طلاب و روحانیون در اشاعه فرهنگ دینی و فرهنگ‌سازی در جامعه نقش مؤثری دارند و می‌توانند جایگاه سازمان آتش‌نشانی را به مردم نشان دهند.
   وی تصریح کرد: توجه به آموزش و پیشگیری مهم‌ترین مقوله‌ای است که آحاد جامعه و به‌خصوص فعالان عرصه خدمت‌رسانی باید در دستور کار خود قرار دهند.
   وی ضمن اعلام آمادگی جهت استفاده از ظرفیت‌های این سازمان برای خدمت به طلاب و روحانیون گفت: باید کارگروه‌های تخصصی برای استفاده از ظرفیت‌های دو مجموعه با هدف همگرایی بیشتر تشکیل شود.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.