مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • همکاری مرکز خدمات و سازمان جهاد کشاورزی استان کردستان افزایش می‌یابد

   کد: 12586
   ۱۳۹۶/۱۰/۲۰
   تعداد بازدید: 87
   سنندج/ نشست مشترک مسئولان مرکز خدمات و سازمان جهاد کشاورزی استان کردستان با هدف بررسی راه های افزایش همکاری‌های دو مجموعه برگزار شد.
   همکاری مرکز خدمات و سازمان جهاد کشاورزی استان کردستان افزایش می‌یابد

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان کردستان، در ابتدای این جلسه حجت الاسلام و المسلمین دوستی نژاد نماینده ولی‌فقیه در سازمان جهاد کشاورزی ضمن عرض خیر مقدم به حاضرین در جلسه، مجموعه جهاد کشاورزی استان را مجموعه‌ای خادم، ارزشی و دارای روحیه جهادی معرفی کرد و افزود: با استفاده از ظرفیت‌های این سازمان انقلابی می‌توان در جهت کاهش مشکلات طلاب، روحانیون و خانواده‌های آنان گام‌های خوبی برداشت.
   در ادامه مهندس جعفری رییس سازمان جهاد کشاورزی استان ضمن ارائه گزارشی اجمالی از وضعیت کشاورزی و صنایع وابسته به آن در استان، از اعلام آمادگی همه جانبه این سازمان در همکاری با مرکز خدمات خبر داد.
   سپس حجت الاسلام و المسلمین حسینی فر مدیر مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان گزارشی از تعداد افراد تحت پوشش این مرکز و مشکلات خاص و ویژه این قشر ارائه کرد.
   وی اشتغال‌زایی خانواده‌های طلاب و روحانیون را از اولویت‌های کاری مرکز خدمات در معاونت خانواده و امور فرهنگی این مرکز نام برد.
   در پایان این جلسه مقرر شد راه‌های افزایش همکاری دوجانبه در قالب تفاهم‌نامه‌ای تنظیم و به امضای طرفین برسد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.