مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • جلسه توجیهی پروژه مسکونی شهرک پونک زنجان برگزار شد
   کد: 12334
   ۱۳۹۶/۰۹/۲۶
   زنجان/ جلسه توجیهی پروژه مسکونی شهرک پونک زنجان، با حضور طلاب و روحانیون متقاضی مسکن در مدرسه علمیه امام صادق (ع) برگزار شد.
   جلسه توجیهی پروژه مسکونی شهرک پونک زنجان برگزار شد

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان زنجان، جلسه توجیهی پروژه مسکونی شهرک پونک زنجان، با حضور طلاب و روحانیون متقاضی مسکن در مدرسه علمیه امام صادق (ع) برگزار شد.
   کارشناس مسکن مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان در این جلسه از واگذاری تعداد 20 واحد از پروژه مسکونی پونک به طلاب و روحانیون واجد شرایط خبر داد.
   به گفته کارشناس مسکن مرکز خدمات استان، این آپارتمان‌ها همگی دوخوابه و با متراژهای80 و81 متر و دارای پارکینگ مسقف و روباز هستند.
   وی با بیان اینکه تعداد واحدهای این پروژه محدود است، خاطرنشان کرد: طلابی که زودتر بتوانند مبلغ اولیه را واریز و مدارک خود را به مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان زنجان تحویل دهند، دارای اولویت می‌باشند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.