مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • قابل‌توجه طلاب و روحانیون محترم

   فراخوان شناسایی افراد دارای مدرک تحصیلی مرتبط با حرفه پزشکی

   کد: 12235
   ۱۳۹۶/۰۹/۱۸
   معاونت سلامت/ دومین همایش فرزندان حوزه در عرصه سلامت با حضور طلاب، روحانیون، همسر یا فرزندان ایشان که دارای مدرک کارشناسی ارشد و بالاتر در رشته‌های مرتبط با پزشکی هستند، برگزار می شود.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه، معاونت سلامت و امور بیمه‌ها در نظر دارد پس از برگزاری موفق اولین همایش «فرزندان حوزه در عرصه سلامت» با حضور افراد دارای مدرک پزشکی، دندانپزشکی و داروسازی، دومین همایش را به منظور شناسایی، تکریم و بهره‌مندی از ظرفیت طلاب و روحانیونی که خود، همسر و یا فرزندان ایشان، دارای مدرک کارشناسی ارشد و بالاتر در رشته‌هایی از قبیل روانشناسی، فیزیوتراپی، بینایی سنجی، شنوایی سنجی، پرستاری، مامایی، علوم آزمایشگاهی، تغذیه، پیراپزشکی و سایر مدارک مرتبط با حرفه پزشکی هستند، برگزار کند.
   لذا در صورتی که شما طلبه گرامی، همسر و یا هر یک از فرزندانتان دارای مدارک فوق‌الذکر می‌باشید، می‌توانید با مراجعه به آدرس ذیل، نسبت به ثبت نام اقدام نموده و این معاونت را در برنامه‌ریزی مناسب یاری فرمایید.
   همچنین شماره تلفن‌ گویای مرکز خدمات (31200) جهت پاسخ‌گویی به سوالات احتمالی و نیز دریافت نقطه نظرات و پیشنهادات سازنده شما در نظر گرفته شده است.
   شایان ذکر است زمان برگزاری همایش، پس از اتمام دوره ثبت نام و انجام بررسی‌های لازم، متعاقباً اعلام خواهد شد.


   ثبت نام

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.