مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • تفاهم‌نامه واگذاری تعداد 20 واحد از آپارتمان‌های شهرک پونک زنجان
   کد: 12192
   ۱۳۹۶/۰۹/۱۳
   زنجان/ تفاهم‌نامه واگذاری 20 واحد مسکونی از پروژه‌های شرکت سرمایه‌گذاری مسکن شمال غرب زنجان، توسط مرکز خدمات این استان به امضا رسید.
   تفاهم‌نامه واگذاری تعداد 20 واحد از آپارتمان‌های شهرک پونک زنجان

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان زنجان، مدیر مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان و کارشناس مسکن این مرکز با مهندس عطایی مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری مسکن شمالغرب زنجان دیدار و تفاهم‌نامه همکاری امضاء کردند.
   در این تفاهم‌نامه قرار شد تعداد 20 واحد از آپارتمان‌های مسکونی شرکت سرمایه‌گذاری مسکن شمالغرب زنجان که در شهرک پونک ساخته شده است، در اختیار طلاب و روحانیون واجد شرایط قرار گیرد.
   حجت الاسلام صبری نیا پس از این جلسه ابراز امیدواری کرد: طلاب و روحانیون واجد شرایط بتوانند هر چه سریع‌تر نسبت به درخواست و ارائه مدارک لازم اقدام نمایند.
   لازم به ذکر است اطلاعات تکمیلی در این خصوص متعاقباً از طریق اطلاعیه های بعدی همین سایت اعلام می گردد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.