مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • توسط دفتر تبلیغات اسلامی انجام می شود:

   برگزاری مسابقه بزرگ کتاب‌خوانی پژوهان همزمان با نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال

   کد: 12066
   ۱۳۹۶/۰۸/۲۴
   تعداد بازدید: 277
   پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی با همکاری مرکز فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال، مسابقه بزرگ کتاب‌خوانی با عنوان "فضای مجازی سالم، مفید و ایمن" را برگزار می‌کند.
   برگزاری مسابقه بزرگ کتاب‌خوانی پژوهان همزمان با نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه، پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی با همکاری مرکز فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال، مسابقه بزرگ کتاب‌خوانی با عنوان "فضای مجازی سالم، مفید و ایمن" را برگزار می‌نماید. این مسابقه همزمان با برگزاری یازدهمین نمایشگاه بین‌المللی رسانه‌های دیجیتال و مصادف با هفته کتاب و کتاب‌خوانی و به‌صورت الکترونیک در اپلیکیشن کتابخوان پژوهان انجام می‌شود.

   علاقه‌مندان به شرکت در این مسابقه می‌توانند اپلیکیشن پژوهان را با ارسال عدد ۱ به ۳۰۰۰۱۴۴۰۲۰ یا از طریق گوگل پلی از اینجا دریافت نموده و رایگان در مسابقه شرکت نمایند.

   سؤالات این مسابقه از کتاب «فضای مجازی سالم، مفید و ایمن» طراحی شده و زمان برگزاری آزمون به زودی توسط مرکز رسانه‌های دیجیتال و یا در کانال اطلاع‌رسانی پژوهان به آدرس @pajoohaan_ir اعلام می‌گردد.

   جوایز:

   - جوایز این مسابقه بزرگ، ۲۰ ربع سکه بهار آزادی برای ۲۰ نفر می‌باشد که از طرف مرکز فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی هدیه می‌گردد.

   شیوه دریافت کتاب:

   علاقه‌مندان به شرکت در این مسابقه می‌توانند اپلیکیشن پژوهان را با ارسال عدد ۱ به ۳۰۰۰۱۴۴۰۲۰ یا از طریق گوگل پلی دریافت نموده و رایگان در مسابقه شرکت کنند.

   شیوه شرکت در مسابقه:

   - به سایت www.pajoohaan.ir رفته و با همان نام کاربری و رمز عبوری که در پژوهان ثبت‌نام کردید به سایت وارد شده و در مسابقه شرکت کنید.

   - نتایج مسابقه از طریق مرکز فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال و پژوهان اعلام می‌گردد.

   پشتیبانی از مسابقه:

   - برای دریافت پاسخ سؤالات خود در خصوص مسابقه و شیوه تهیه و مطالعه کتاب‌ به اکانت پشتیبانی پژوهان پیام داده یا با شماره ۰۲۵۳۷۸۳۵۵۵۰ تماس بگیرید.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.