مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • دیدار با نماینده شرکت سرمایه‌گذاری مسکن شمال شرق در استان سیستان و بلوچستان

   کد: 12052
   ۱۳۹۶/۰۸/۲۲
   زاهدان/ مدیر مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان سیستان و بلوچستان و نماینده شرکت سرمایه‌گذاری مسکن شمال شرق در این استان دیدار و گفتگو کردند.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان سیستان و بلوچستان، حجت الاسلام انصاری مدیر مرکز خدمات استان با مهندس شفیعی نماینده شرکت سرمایه گذاری مسکن شمال شرق استان دیدار و در مورد پروژه‌های در حال ساخت این شرکت گفتگو کرد.
   حجت الاسلام انصاری با اشاره به تأسیس مرکز خدمات حوزه‌های علمیه به دستور امام خامنه‌ای (مدظله‌العالی)، به فعالیت‌های این مرکز در خدمت به طلاب و روحانیون شیعه و سنی استان با هدف کاهش مشکلات آنان برای پرداختن به امور طلبگی اشاره کرد.
   در ادامه جلسه، مهندس شفیعی با اشاره به معرفی شرکت سرمایه‌گذاری مسکن شمال شرق در استان و دامنه فعالیت‌های آن در زمینه ساخت وساز مجتمع‌های مسکونی گفت: این شرکت با بهره‌گیری از کارشناسان متخصص و نظارت مستمر توانسته است پروژه‌هایی را با سطح کیفی مطلوب برای متقاضیان ساخته و در اختیار آنان قرار دهد.
   رایزنی در مورد شرایط واگذاری و فروش واحدها، اخذ تخفیف و مبالغ آورده اولیه متقاضیان جهت ثبت‌نام، از محورهای مطرح شده در این جلسه بود.
   گفتنی است در پایان از واحدهای در حال ساخت این شرکت بازدید به عمل آمد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.