مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • پیام تسلیت مرکز خدمات حوزه‌های علمیه در پی حادثه زلزله در مناطق غربی کشور

   کد: 12043
   ۱۳۹۶/۰۸/۲۲
   تعداد بازدید: 164
   پیام تسلیت مرکز خدمات حوزه‌های علمیه در پی حادثه زلزله در مناطق غربی کشور

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه، متن پیام تسلیت مرکز خدمات در پی وقوع زلزله در مناطق غربی کشور بدین شرح است:
   بسم الله الرحمن الرحیم
   خبر وقوع زلزله در مناطق غربی کشور و جان باختن عده‌ای از هموطنان عزیزمان بر اثر این حادثه غمبار در استان کرمانشاه، موجب تأثر و تأسف شدید مردم عزیز کشورمان شده است.
   مردم غیور استان کرمانشاه که در دوران هشت سال دفاع مقدس صبر و استقامت خود را به رخ جهانیان کشیدند مطمئناً بار دیگر با استعانت از خداوند متعال و صبوری در برابر مشکلات در این آزمون الهی نیز سربلند خواهند شد.
   مرکز خدمات حوزه‌های علمیه ضمن ابراز همدردی با مردم ولایتمدار میهن اسلامی مان، این حادثه تأسف‌بار را تسلیت گفته و برای آن عزیزان سفر کرده علو درجات و غفران الهی و برای بازماندگان صبر جمیل و اجر جزیل مسئلت می‌نماید.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.