مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • هشتمین جلسه شورای سیاستگذاری مسکن طلاب استان البرز تشکیل شد
   کد: 12042
   ۱۳۹۶/۰۸/۲۲
   کرج/ هشتمین جلسه شورای سیاستگذاری مسکن طلاب استان البرز در استانداری برگزار و مصوبات جلسات قبل و برنامه‌های جاری مسکن طلاب مورد بررسی قرار گرفت.
   هشتمین جلسه شورای سیاستگذاری مسکن طلاب استان البرز تشکیل شد

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان البرز، در ابتدای جلسه حجت الاسلام ستوده مدیر مرکز خدمات استان از حمایت استاندار البرز از شواری سیاستگذاری مسکن طلاب قدردانی کرد و خواستار جدیت بیشتر در امور ابلاغی و پیگیری مصوبات جلسه شد.
   مهندس غلام‌زاده کارشناس مسکن مرکز خدمات استان با اشاره به مصوبات جلسات قبل و موانع موجود در اجرای پروژه‌ها، به وظایف اعضای شورا در قبال این موارد اشاره کرد.
   آقای مناسکی نماینده شرکت آب و فاضلاب و آقای صفری نماینده اداره کل راه و شهرسازی استان، مسئولیت پیگیری وضعیت لوله عبوری از زمین‌های پروژه مسکونی طلاب را پذیرفتند و موظف شدند نتایج اقدامات انجام شده به همراه راهکارهای اجرایی پیشنهاد شده را به اداره کل دفتر فنی استانداری ارائه کنند.
   در این جلسه شهرداری کرج موظف شد مختصات ساختمان‌های مدنظر را در اسرع وقت ارائه کند.
   همچنین مقرر شد اداره کل راه و شهرسازی لیستی از اراضی قابل ساخت واحد مسکونی با شرایط مسکن مهر در محدوده شهری برای تامین مسکن طلاب و روحانیون ارائه نماید.
   شایان ذکر است در این جلسه مهندس ارتقایی معاون هماهنگی امور عمرانی، رسولی زاده معاون امور مسکن شهری بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، حسینی مدیر مسکن و ساختمان راه و شهرسازی و رضایی فر مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان و خدابنده لو مدیر کل امور شهرسازی شهرداری کرج حضور داشتند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.