مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • همکاری مرکز خدمات و ورزش و جوانان استان کهگیلویه و بویراحمد افزایش می‌یابد

   کد: 12016
   ۱۳۹۶/۰۸/۲۱
   تعداد بازدید: 48
   یاسوج/ جلسه مشترک مسئولان مرکز خدمات حوزه‌های علمیه و اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه و بویراحمد با هدف افزایش همکاری‌های دو مجموعه برگزار شد.
   همکاری مرکز خدمات و ورزش و جوانان استان کهگیلویه و بویراحمد افزایش می‌یابد

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان کهگیلویه و بویراحمد، حجت الاسلام حسینی معاون خانواده و امور فرهنگی مرکز خدمات و آقای علوی مدیرکل ورزش و جوانان استان با هدف افزایش همکاری‌های دو مجموعه دیدار و گفتگو کردند.
   در ابتدای جلسه، حجت الاسلام حسینی درباره فعالیت‌های مرکز خدمات از جمله خدمات فرهنگی این مرکز از جمله خدمات قرآنی، فنی و حرفه‌ای و ورزشی توضیحاتی را ارائه کرد.
   وی درخواست کرد تفاهم‌نامه‌ای به منظور افزایش همکاری‌های متقابل، در برگزاری دوره‌های آموزشی و ورزشی ویژه جامعه هدف مرکز خدمات بین دو مجموعه منعقد شود.
   در ادامه جلسه، مدیرکل ورزش و جوانان استان ضمن خوش آمدگویی، از افزایش همکاری مرکز خدمات و ورزش و جوانان استان استقبال کرد و گفت: حضور طلاب و روحانیون در عرصه‌های مختلف ورزشی مخصوصاً ورزش‌های همگانی می‌تواند الگوی مناسبی را به جامعه جوان استان ارائه کند.
   وی، همکاری متقابل در زمینه‌های فرهنگی بین اداره کل ورزش و جوانان و مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان را خواستار شد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.