مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • اعزام کاروان زیارتی خانواده حوزویان استان سیستان وبلوچستان به مشهد مقدس

   کد: 12010
   ۱۳۹۶/۰۸/۲۰
   تعداد بازدید: 93
   زاهدان/ اردوی زیارتی فرهنگی طلاب و روحانیون استان سیستان و بلوچستان به مشهد مقدس به همراه خانواده‌هایشان برگزار شد.
   اعزام کاروان زیارتی خانواده حوزویان استان سیستان وبلوچستان به مشهد مقدس

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان سیستان و بلوچستان، خانواده‌های طلاب و روحانیون استان که تاکنون موفق به زیارت حرم حضرت علی بن موسی‌الرضا(ع) نشده بودند در قالب یک کاروان زیارتی و فرهنگی به مشهد مقدس اعزام شدند .
   در این طرح زیارتی که با همت مرکز خدمات استان سیستان و بلوچستان برگزار شد 100 نفر از حوزویان استان حضور داشتند.
   همچنین طلاب و روحانیون مناطق محروم استان سیستان وبلوچستان در همین قالب به همراه خانواده‌هایشان به تعداد 150 نفر به مشهد مقدس اعزام شدند.
   حجت الاسلام و المسلمین انصاری در مراسم بدرقه این عزیزان با اشاره به ارائه فعالیت‌های فرهنگی و آموزشی مرکز خدمات به خانواده‌های طلاب و روحانیون در سخنانی تصریح کرد: زیارت در فرهنگ دینی ما از اهمیت معنوی بالایی برخوردار است و برای زائرین هم ثواب‌های بسیار زیادی ذکر شده است.
   وی با بیان اینکه خدمت به طلاب و روحانیون مناطق محروم متناسب با اقتضائات اقلیمی منطقه‌ای و اقتصادی یکی از برنامه‌های راهبردی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه است افزود: این اردوها علاوه بر جنبه زیارتی به منظور تقویت و تحکیم بنیه اعتقادی و افزایش آگاهی خانواده‌های طلاب و روحانیون در زمینه مسائل دینی، مذهبی و تقویت روحیه نشاط و شادابی در بین خانواده‌های این عزیزان انجام می‌شود.
   برگزاری برنامه روضه‌خوانی و خطبه‌خوانی، بازدید از فرهنگسراها، برگزاری کارگاه آموزشی آقایان و خانم‌ها، اجرای برنامه متنوع ویژه کودکان و پاسخ‌گویی به سؤالات از جمله برنامه‌های این اردوی چهار روزه بود.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.