مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • پروژه مسکونی 170 واحدی طلاب سهندیه تبریز افتتاح شد
   کد: 11897
   ۱۳۹۶/۰۸/۰۳
   تبریز/ آیین بهره‌برداری پروژه مسکونی 170 واحدی سهندیه تبریز ویژه طلاب و فضلای استان آذربایجان شرقی با حضور رئیس مرکز خدمات حوزه‌های علمیه برگزار شد.

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه، در این مراسم حجت الاسلام و المسلمین ربانی رئیس مرکز خدمات حوزه‌های علمیه و جمعی از مسئولان این مرکز و همچنین قائم مقام بنیاد مسکن ، مدیر کل امور حقوقی اداره کل راه و شهرسازی، رئیس بنیاد مسکن تبریز و مدیر عامل شرکت مهندسی دیداس حضور داشتند.
   حجت الاسلام و المسلمین اکبری معاون مسکن مرکز خدمات حوزه‌های علمیه در این مراسم با بیان اینکه اسلام در ارتباط با مسئله مسکن هم از نظر مادی و هم معنوی دستورات و سفارش‌هایی دارد گفت: خداوند در قرآن می‌فرماید خانه محل آرامش است و باید محیط خانه به‌گونه‌ای باشد که انسان در مسیر تکامل و رشد معنوی قرار گیرد.
   وی بیان کرد: خانه محل عبادت و اتصال به خدا و محل تربیت نسل‌های آینده است و توصیه شده است اگر می‌خواهید وارد خانه شوید حتماً اجازه بگیرید.
   معاون مسکن مرکز خدمات افزود: اسلام نسبت به مسکن اهمیت فراوانی قائل شده است و به نکاتی ظریفی در ابعاد مختلف برای ساخت مسکن اشاره کرد است و امیدواریم سبک زندگی ما بر مبنای همین دستورات باشد و محیط خانه و محله‌ای که در آن زندگی می‌کنیم از این ویژگی‌ها برخوردار باشد.
   وی در ادامه با بیان اینکه مرکز خدمات حوزه‌های علمیه برای مسکن طلبه‌ها دغدغه دارد و برنامه‌هایی نیز اجرا کرده است، گفت: یکی از مهم‌ترین برنامه‌های مرکز خدمات تهیه طرح جامع مسکن طلاب و روحانیون بوده که راهبردهای بسیار ارزشمندی در این طرح به تصویب رسیده است.
   حجت الاسلام و المسلمین اکبری گفت: بر اساس طرح جامع مسکن از این پس در شهری مثل قم به صورت عمده اقدام به ساخت مسکن نمی‌کنیم و تنها برای اساتید، نخبگان و طلاب قمی ساخت مسکن پیگیری می‌شود تا عاملی برای هجرت طلاب به شهرهای خود برای انجام رسالت طلبگیشان باشد.
   وی بیان کرد: انجام رسالت‌های طلبگی که امروز بیش از همیشه به آن نیاز داریم یکی از مهم‌ترین اهداف فعالیت‌های مرکز خدمات است.
   همچنین حجت الاسلام موسوی مدیر مرکز خدمات استان در این مراسم در سخنانی ضمن خوشامدگویی به رئیس مرکز خدمات حوزه‌های علمیه، از تمامی مسئولان و متولیان اجرای پروژه سهندیه تبریز قدردانی کرد.
   آقای حسینی از اعضای شورای شهر سهند نیز ضمن قدردانی از حضور رئیس و مسئولان مرکز خدمات در شهر جدید سهند گفت: خوشحالیم که در شهر جدید سهند این پروژه سهندیه ساخته شده است.
   وی تصریح کرد: در اجرای این پروژه هرگز کیفیت فدای کمیت نشده است و لازم است از متولیان مجموعه برای اجرای این طرح تشکر کنم.
   عضو شورای شهر سهند گفت: برای ما مایه افتخار است که شهر ما میزبان روحانیون و علما است و آن را مایه خیر و برکت شهر می‌دانیم.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.