مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • با حضور جمعی از پزشکان و مسئولان حوزه سلامت استان قزوین

   کارگروه بهداشت، سلامت و درمان مرکز خدمات قزوین تشکیل شد

   کد: 11549
   ۱۳۹۶/۰۶/۲۲
   تعداد بازدید: 149
   قزوین/با حضور جمعی از پزشکان و مسئولان حوزه سلامت استان قزوین در محل مرکز خدمات حوزه علمیه استان، کارگروه بهداشت و سلامت تشکیل و مسئول آن انتخاب شد.
   کارگروه بهداشت، سلامت و درمان مرکز خدمات قزوین تشکیل شد

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان قزوین، جلسه مشترک مرکز خدمات و تعدادی از پزشکان و مسئولان حوزه سلامت استان با حضور معاون مدیرکل جذب منابع و ظرفیت‌های مرکز خدمات برگزار شد.
   در ابتدای این نشست حجت الاسلام و المسلمین توسلی نژاد گزارشی از فعالیت‌های مرکز خدمات و سیاست‌های کلی این مرکز را بیان و سپس به مشکلات طلاب و روحانیون استان اشاره کرد.
   در ادامه، ظرفیت‌های موجود استانی و زمینه‌های فعالیت پزشکان حاضر در جلسه در مرکز خدمات حوزه‌های علمیه قزوین بررسی شد.
   حجت الاسلام جواهریان معاون مدیر کل جذب منابع و ظرفیت‌های مرکز خدمات نیز ضمن قدردانی از حضور پزشکان استان در این جلسه اظهار داشتند: هر آنکه نسبت به دین دغدغه دارد نمی‌تواند نسبت به مسائل طلاب بی‌تفاوت باشد و باید در جهت ارتقای سطح سلامت در این جامعه هدف کوشید.
   در ادامه این جلسه، از پزشکان و مسئولان حوزه سلامت استان درخواست شد نقطه نظرات خود را به منظور بالا بردن سطح سلامت جامعه هدف این مرکز مطرح کنند.
   در پایان ضمن انتخاب آقای هدایت احمدی مسئول درمانگاه فرهنگیان به عنوان مسئول کارگروه بهداشت ، سلامت و درمان حوزه علمیه قزوین، مقرر شد با همت تعدادی از پزشکان، کلینیک تخصصی دندانپزشکی ویژه طلاب، روحانیون و خانواده ایشان در محل مرکز خدمات تأسیس شود.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.