مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • مدیرکل حوزه ریاست و روابط عمومی مرکز خدمات:

   ارائه خدمات هدفمند و رو به‌ جلو با همفکری فضلا و نخبگان حوزوی میسر می‌شود

   کد: 11543
   ۱۳۹۶/۰۶/۲۲
   تعداد بازدید: 177
   حجت الاسلام و المسلمین محمودی گفت: ادامه روند روبه‌جلوی مرکز خدمات نیازمند هم‌فکری، هم‌افزایی، تبادل‌نظر و هم‌اندیشی با علما، فضلا و نخبگان حوزوی است تا بتوانیم در خدمت به جامعه هدف خود افق‌های جدیدی را کشف کنیم.
   ارائه خدمات هدفمند و رو به‌ جلو با همفکری فضلا و نخبگان حوزوی میسر می‌شود

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه، حجت الاسلام و المسلمین محمودی در نشست صمیمی استعدادهای برتر حوزه علمیه قم با رئیس مرکز خدمات گفت: یکی از اهداف از برگزاری این جلسه آشنایی رئیس مرکز خدمات حوزه‌های علمیه، مسئولان ذی‌ربط و دست‌اندرکاران حمایت از استعدادهای برتر از دغدغه‌ها، پیشنهادها و نظرات ارزشمند شما استعدادهای برتر است.
   وی آشنایی طلاب و فضلای حوزه با سیاست‌های مرکز خدمات را از دیگر اهداف این جلسه عنوان کرد و افزود: مرکز خدمات تلاش می‌کند همگام با مرکز امور نخبگان حوزه در سال 96 گامی بلندتر در حمایت از طلاب مستعد بردارد.
   مدیرکل حوزه ریاست و روابط عمومی مرکز خدمات گفت: مرکز خدمات به لطف الهی، با تدابیر ارزشمند رئیس و سیاست‌گذاری هیئت‌مدیره این مرکز توانسته است در چند سال گذشته گام‌های جدیدتر و رو به جلویی را برای حمایت از حوزویان برای دست‌یابی به اهداف عالی حوزه بردارد.
   وی بیان کرد: مرکز خدمات در سال 70 به دستور مقام معظم رهبری امام خامنه‌ای(مدظله‌العالی) تأسیس شد و در ابتدا تنها در بخش بیمه درمانی فعالیت می‌کرد ولی امروز فعالیت‌های مرکز خدمات بسیار گسترده شده است.
   حجت الاسلام و المسلمین محمودی گفت: ادامه روند روبه‌جلوی مرکز خدمات نیازمند هم‌فکری، هم‌افزایی، تبادل نظر و هم‌اندیشی با علما، فضلا و نخبگان حوزوی است تا بتوانیم در خدمت به جامعه هدف خود افق‌های جدیدی را کشف کنیم.
   وی ابراز داشت: شروع فعالیت‌های مرکز خدمات در حمایت از استعدادهای برتر حوزه در سال 94 همگام با مرکز امور نخبگان بود و امسال با تصویب هیئت‌مدیره و تصمیم ریاست مرکز دبیرخانه ویژه حمایت از نخبگان و اسعدادهای برتر حوزوی تأسیس شده است.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.