مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • مدیرکل امور نخبگان استعدادهای برتر حوزه علمیه خواهران:

   طلاب خواهر می‌توانند بازوان پرتوان حوزه علمیه برای تأثیرگذاری در جامعه شوند

   کد: 11542
   ۱۳۹۶/۰۶/۲۲
   تعداد بازدید: 98
   حجت الاسلام و المسلمین رجبی نیا گفت: اگر ما ظرفیت خواهران طلبه را در عرصه‌های آموزشی، پژوهشی و تبلیغی باور داشته باشیم یقیناً در شهرهای مختلف منشأ اثر بوده و بازوان پرتوانی برای حوزه‌های علمیه خواهند بود.
   طلاب خواهر می‌توانند بازوان پرتوان حوزه علمیه برای تأثیرگذاری در جامعه شوند

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه، حجت الاسلام و المسلمین رجبی نیا در نشست استعدادهای برتر حوزه علمیه قم با رئیس مرکز خدمات ضمن قدردانی از فعالیت‌های این مرکز گفت: مرکز خدمات، حوزه‌های علمیه و طلبه‌ها را زنده کرده است و برای خدمت به سربازان امام زمان(عج) واقعاً دارد تلاش می‌کند.
   وی به جایگاه و ظرفیت بالای جامعه نخبگانی حوزه علمیه خواهران اشاره کرد و گفت: طلاب نخبه خواهر از ظرفیت بسیار بالایی برخوردار هستند و امروز بخش‌های مختلف تبلیغی و علمی در اقصی نقاط کشور وجود دارد که توسط خواهران طلبه اداره می‌شود.
   مدیرکل استعدادهای برتر حوزه علمیه خواهران بیان کرد: شهرهایی بوده‌اند که مشکلاتی از نظر فرهنگی داشته‌اند ولی با ورود خواهران طلبه و انجام کارهای اخلاقی و روان‌شناختی، مشکلات آنان از بین رفته است.
   وی تصریح کرد: اگر ما ظرفیت خواهران طلبه را در عرصه‌های آموزشی، پژوهشی و تبلیغی باور داشته باشیم یقیناً در شهرهای مختلف منشأ اثر بوده و بازوان پرتوانی برای حوزه‌های علمیه خواهند بود.
   حجت الاسلام و المسلمین رجبی نیا گفت: بسیاری از مشکلات هستند که امکان رفع آنها توسط برادران طلبه نیست و نیاز است که طلاب خواهر دانشمند و فرهیخته در این عرصه‌ها ورود کنند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.