مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • همکاری مرکز خدمات و مدیریت درمان سازمان تأمین اجتماعی استان کردستان افزایش می‌یابد

   کد: 11520
   ۱۳۹۶/۰۶/۲۰
   تعداد بازدید: 72
   سنندج/ نشست مدیران و معاونان مرکز خدمات و مدیریت درمان سازمان تأمین اجتماعی استان کردستان با هدف بررسی راهکارهای افزایش همکاری دو مجموعه برگزار شد.
   همکاری مرکز خدمات و مدیریت درمان سازمان تأمین اجتماعی استان کردستان افزایش می‌یابد

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان کردستان، حجت الاسلام و المسلمین حسینی فر مدیر مرکز خدمات استان در این جلسه گزارشی از فعالیت‌های این مرکز ارائه کرد و گفت: تعامل و ارتباط با سایر نهادهای حوزوی و غیر حوزوی در زمینه توسعه، تسریع و تسهیل خدمات‌رسانی به طلاب محترم از جمله در زمینه بهداشت سلامت از جمله مهم‌ترین رویکردهای مرکز خدمات است.
   وی بیان کرد: همکاری مشترک مرکز خدمات حوزه و مدیریت درمان تأمین اجتماعی می‌تواند باعث هم‌افزایی بیشتر دو مجموعه و در نتیجه ارائه خدمات درمانی مطلوب‌تر به جامعه هدف دو مجموعه شود.
   در ادامه جلسه، دکتر فولادی مدیر درمان تأمین اجتماعی استان ضمن خیرمقدم به حاضرین گفت: مدیریت درمان سازمان تأمین اجتماعی با تمامی امکانات و تجهیزات خود آماده ارائه خدمات به قشر معزز طلاب و روحانیون استان بوده و تلاش می‌نماید طلاب و روحانیون محترم و خانواده‌های آنان هیچ دغدغه‌ای در حوزه بهداشت و درمان نداشته باشند.
   در ادامه جلسه، معاون سلامت و امور بیمه‌های مرکز خدمات استان گزارشی از فعالیت‌های این مرکز در زمینه بهداشت و سلامت ارائه و درخواست خود از این سازمان را مطرح کرد.
   ارسال تیم پزشکی به مدارس علمیه به صورت ماهانه، انجام معاینات طرح سنجش سلامت، انجام آزمایش‌های طرح سنجش سلامت با تخفیف، اعطای تسهیلات در حوزه درمان و ... ازجمله مصوبات این جلسه بودند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.