مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • قابل توجه طلاب و روحانیون محترم استان تهران

   تهران: برگزاری دوره‌های آموزشی امداد و نجات و کمک‌های اولیه ویژه طلاب

   کد: 11365
   ۱۳۹۶/۰۵/۲۳
   تعداد بازدید: 408
   تهران: برگزاری دوره‌های آموزشی امداد و نجات و کمک‌های اولیه ویژه طلاب

   روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان تهران به اطلاع می‌رساند، پیرو تفاهم‌نامه منعقد شده این مرکز با سازمان هلال احمر استان، دوره‌های آموزشی امداد و نجات و کمک‌های اولیه ویژه طلاب استان برگزار می‌شود.
   شایان ذکر است مدت این دوره، 7 جلسه آموزشی است که به صورت رایگان بوده و مدرک معتبر پایان دوره نیز اعطا می‌شود.
   در حال حاضر در مناطق 12 و 14 شهر تهران با توجه به استقبال مناسب طلاب این دوره آغاز شده است.
   گفتنی است این دوره‌ها با هدف ترویج فرهنگ امداد همگانی در بحران‌های اجتماعی و طبیعی با همیاری بهترین اساتید سازمان هلال‌احمر برای طلاب و روحانیون استان برگزار می‌شود.
   مرکز خدمات حوزه‌های علمیه در نظر دارد با توجه به استقبال مناسب طلاب در مناطق 12 و 14 شهر تهران، این کلاس‌ها و دوره‌های آموزشی را برای طلاب و روحانیون تهران در سطح پایگاه‌های هلال‌احمر در مناطق مختلف تهران برگزار نماید. لذا افرادی که قصد ثبت‌نام و حضور در دوره‌های آتی رادارند جهت هماهنگی و اطلاع دقیق از نحوه برگزاری دوره می‌توانند با حجت الاسلام فرید کارشناس سلامت مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان با شماره 61085330 تماس حاصل فرمایند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.