مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • قابل توجه طلاب و روحانیون سراسر کشور

   آخرین مهلت ارائه اسناد پزشکی به شرکت بیمه آسیا

   کد: 11327
   ۱۳۹۶/۰۵/۱۱
   معاونت سلامت/ مهلت ارائه اسناد درمانی که تاریخ آن قبل از 1396.03.31 است، تنها تا پایان شهریور ماه می باشد.
   آخرین مهلت ارائه اسناد پزشکی به شرکت بیمه آسیا

   روابط عمومی معاونت سلامت و امور بیمه های مرکز خدمات حوزه های علمیه به اطلاع طلاب و روحانیون سراسر کشور می رساند، همانگونه که در اطلاعیه های گذشته نیز اعلام شده است، مهلت ارائه اسناد در طول قرارداد بیمه تکمیلی، 6 ماه پس از تاریخ سند بوده و پس از پایان قرارداد (در 31 خرداد ماه) ارائه اسناد حداکثر تا پایان شهریور ماه می باشد.
   لذا مهلت ارائه اسناد پزشکی و درمانی مربوط به قرارداد بیمه تکمیلی سال قبل، که در 31 خرداد ماه 96 پایان یافته است، فقط تا پایان شهرویور ماه سال جاری می باشد. درنتیجه طلاب و روحانیون لازم است هرچه سریعتر اسناد درمانی خود را که در زمان ارائه بیش از 6 ماه از ایجاد آن نگذشته است، به رابطین شرکت بیمه آسیا مستقر در مراکز خدمات تحویل نمایند.
   شایان ذکر است این مهلت به هیچ وجه قابل تمدید نمی باشد و در صورت عدم تحویل، کلیه اسناد درمانی در آن بازه زمانی، بعداز پایان شهریور فاقد اعتبار و غیرقابل پرداخت خواهد بود.

   سید سرداراحمد سلطانی
   28/05/1396  21:03
   پاسخ 4 1
   سلام علیکم بنده از کشور هلند میباشم وقت بیمه بنده روه به اتهام است میخواهم در این باره معلومات حاصیل نمایم تا بیتوانم شامیل بیمه سال جاری گردم خیلی ممنون

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.