مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید        مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛
 
   
 

  • قابل‌توجه طلاب و روحانیون سراسر کشور

   دریافت اسناد درمانی و صدور معرفی نامه بیمارستانی در تعطیلات تابستانی مراکز خدمات

   کد: 11315
   ۱۳۹۶/۰۵/۰۹
   معاونت سلامت/ علی رغم تعطیلات تابستانی مراکز خدمات سراسر کشور، خدمات بیمه ای از جمله دریافت اسناد درمانی و صدور معرفی نامه های بیمارستانی توسط شرکت بیمه آسیا ارائه می گردد.
   دریافت اسناد درمانی و صدور معرفی نامه بیمارستانی در تعطیلات تابستانی مراکز خدمات

   روابط عمومی معاونت سلامت و امور بیمه‌های مرکز خدمات به اطلاع طلاب و روحانیون محترم می‌رساند، در تعطیلات تابستانی مراکز خدمات سراسر کشور از تاریخ 1396.05.14 لغایت 1396.05.27، ارائه خدمات شرکت بیمه آسیا به صورت ذیل می باشد:
   1- طلاب و روحانیون مراکز خدمات استان‌های قم، خراسان رضوی، تهران و اصفهان
   برای ارائه اسناد پزشکی و همچنین صدور معرفی‌نامه به مراکز درمانی طرف قرارداد، می‌توانند طبق روال گذشته به مراکز خدمات استان خود مراجعه فرمایند.
   2- در سایر مراکز استانی طلاب عزیز می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه ارائه خدمات با مرکز خدمات استان مربوطه تماس حاصل نمایند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.