مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • کرمان: اعزام زیارت اولی‌ها به مشهد مقدس

   کد: 11181
   ۱۳۹۶/۰۴/۲۲
   تعداد بازدید: 385
   کرمان/ مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان کرمان با همکاری مجتمع فرهنگی اقامتی ولایت، طلابی را که تاکنون به مشهد مقدس مشرف نشده‌اند را به زیارت امام رئوف اعزام می‌کند.
   کرمان: اعزام زیارت اولی‌ها به مشهد مقدس

   روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان کرمان، به اطلاع طلاب برادر متأهل و غیر شاغل ایرانی می‌رساند مرکز خدمات حوزه‌های علمیه در نظر دارد با همکاری مجتمع فرهنگی اقامتی ولایت مشهد مقدس، طلابی را که تاکنون توفیق زیارت حرم ثامن‌الحجج علی بن موسی‌الرضا(ع) نداشته‌اند را شناسایی و این افراد و خانواده‌های محترمشان را در قالب کاروان‌های گروهی به مشهد مقدس اعزام کند.
   لذا جهت شناسایی ایجاد بسترهای اجرایی این اردوی خانوادگی آن دسته از طلاب و روحانیونی که شرایط لازم جهت اعزام را دارند فقط تا تاریخ ۱۳ مرداد ماه فرصت دارند با شماره 4-32732861 داخلی 2 و 3 (واحد فرهنگی حجت الاسلام مهدی زاده ) تماس حاصل فرمایند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.