مقام معظم رهبری: اگر چنانچه ما توان خودمان را بیشتر از واقع بدانیم، یا کمتر از آنچه که واقعیت است، بدانیم، دچار خطا خواهیم شد؛        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید
 
   
 

  • شرایط استفاده از خدمت بیمه تأمین اجتماعی

   کد: 10824
   ۱۳۹۶/۰۳/۱۰
   معاونت سلامت/ برخورداری از تأمین اجتماعی شامل بازنشستگی، ازکارافتادگی، مستمری پس از فوت، حوادث و سوانح، نیاز به خدمات بهداشتی و درمانی، مراقبت‌های پزشکی و ...، حقی همگانی است.
   شرایط استفاده از خدمت بیمه تأمین اجتماعی

   به گزارش روابط عمومی معاونت سلامت و امور بیمه های مرکز خدمات حوزه های علمیه، برخورداری از تأمین اجتماعی شامل بازنشستگی، ازکارافتادگی، مستمری پس از فوت، حوادث و سوانح، نیاز به خدمات بهداشتی و درمانی، مراقبت‌های پزشکی و ...، حقی همگانی است.
   بر این اساس مرکز خدمات حوزه های علمیه از سال 83 با انعقاد قرارداد با سازمان تأمین اجتماعی به عنوان کارفرما متعهد گردید این خدمت را برای طلاب و روحانیون فراهم آورد.
   لذا طلاب و روحانیون با دارا بودن شرایط ذیل می توانند از مزایای بیمه تأمین اجتماعی استفاده نمایند:
   شرایط ثبت نام:
   طلاب در صورت دارا بودن کد پذیرش فعال در مراکز خدمات حوزه‌های علمیه، و در صورت احراز شرایط ذیل، می‌توانند در این طرح ثبت نام کنند:
   1- ایرانی
   2- مرد
   3- عدم اشتغال
   4- عدم امکان استفاده از دیگر بیمه‌ها
   5- حداقل سن برای مجردین 24 سال تمام و برای متاهلین 19 سال تمام و حداکثر60 سال تمام.
   مراحل ثبت‌نام:
   1- مراجعه افراد واجد شرائط به مرکز و تکمیل فرم های مربوطه
   2- ارائه مدارک لازم (اصل شناسنامه سرپرست و کلیه افراد تحت تکفل به همراه یک قطعه عکس)
   لذا طلاب واجد شرائط می توانند با در دست داشتن مدارک لازم و مراجعه به مرکز خدمات استان خود از مزایای بیمه تأمین اجتماعی بهره مند شوند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

    

    

   کاربر گرامی! لطفا در قسمت نظرات صرفا دیدگاه خود در مورد این خبر را درج نمایید. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پیگیری با شماره 02531200 تماس حاصل فرمایید.